Angajăm Social Media Manager 20/09/2022

Ești o persoană creativă dar și cu o gândire strategică, bazată pe rezultate; ai o experiență cît de mică în social media marketing?
Vrei să te dezvolți și să crești în acest domeniu?

Noi avem nevoie de tine pentru a promova brandul PAPIRUS Market!

Responsabilitățile tale:
* Crearea și dezvoltarea strategiilor de social media marketing
* Gestionarea campaniilor în social media zi de zi
* Crearea de conținut relevant și atractiv pentru social media, zilnic (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube Channel, Blog)
* Monitorizarea rezultatelor în social media prin observare și raportare dar și prin intermediul instrumentelor de măsurare
* Generare de leaduri, vânzări, construirea și menținerea unei comunități
* Gestionarea conținutului pe site

Abilități necesare:
* Abilitați de research
* Capacitatea de a învăța continu
* Abilitatea de a explica și transmite sarcini către designer grafic
* Foarte bune cunoștințe de SEO
* Abilități de comunicare eficientă.
* Abilitatea de a lucra sub presiunea termenelor scurte.
* Capacitatea de prioritizare și de a lucra pe mai multe proiecte.

Noi oferim:
- spațiu de muncă confortabil
- colectiv mare și comunicabil
- orar de munca: 8h/zi, 5 zile/saptamana
- salariu atractiv + bonusuri

Vino să faci parte din echipa noastră!
Contacteaza-ne sau expediaza un CV:

hr@birolux.md, tel. 068214422

visibility 429